Állásajánlatok

Webshop ügyintéző

Azonnali belépési lehetőséggel keresünk munkatársat, webshop asszisztensi és logisztikai munkakörbe, napi 8 órás munkára, határozatlan idejű szerződéssel.

Feladatok:
- Vevők által online leadott rendelések kezelése
- Közvetlen kapcsolattartás a telephelyekkel és a magyar, illetve nemzetközi beszállítókkal
- Csomagok összeállítása, címkézés, futárnak történő átadás, adminisztráció
- Szállítólevelek és számlák elkészítése

Elvárások:
- Minimális raktárkezelési, kereskedelmi tapasztalat
- Számítástechnikai affinitás, úgymint alapszintű informatikai ismeretek (levelező rendszer, adminisztrációs rendszerek)
- Gyors tanulási készség
- Rendszerszemlélet
- Rugalmas, együttműködő személyiség

Előnyök:
- Szakmai tapasztalat horgászat, hajózás, műszaki termékek terén
- Unas webshop ismerete
- Angol esetleg német nyelv kommunikációs szintű ismerete
- Hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes munkabér
- Barátságos munkahelyi légkör
- Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület,

Jelentkezés email-ben fényképes, részletes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével.

bela.ballai@trinexus.hu

Webáruház készítés