Kérdésed van? Fordulj hozzánk bizalommal!

Információk     ÜzletekSzolgáltatások  Elérhetőség

Állásajánlatok

Raktáros, logisztikai segítő

Azonnal belépési lehetőséggel keresünk munkatársat a fenti munkakörbe, napi 4 vagy 8 órás munkára, határozatlan idejű szerződéssel, vagy alkalmi jelleggel.

Feladatok:

  • Beérkező áru átvétele, címkézése, elhelyezése
  • Bolti árufeltöltés
  • Kiszállítások koordinálása, áru összekészítése
  • Kereskedelmi területen dolgozó kollégák munkájának segítése

Elvárások:

  • Minimális tapasztalat hasonló munkakörben
  • Gyors tanulási készség
  • Minimális számítástechnikai affinitás
  • Rugalmas, együttműködő személyiség
  • Nem riad meg a fizikai munkától

Előnyök:

  • Hajózási, horgászati termékek, technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület,

Jelentkezés email-ben fényképes, részletes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Ballai Béla - bela.ballai@trinexus.hu

Értékesítő

Azonnali belépési lehetőséggel keresünk munkatársat hosszú távra, értékesítő munkakörbe, napi 8 órás munkára, határozatlan idejű szerződéssel.

Célünk, hogy a Trinexus a jövőben is ahogy a múltban mindig, olyan munkatársakkal rendelkezzen, akik szeretik a munkájukat, agilisek, élvezik a hajózási világot. Kérjük, csak azok jelentkezzenek, akik valóban hosszú távon, nálunk képzelik el a karrierépítést lehetőségét!

Feladatok:

  • Ügyfelek személyes kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
  • Ajánlatok,szállítólevelek és számlák elkészítése
  • Közvetlen kapcsolattartás a raktárral és a magyar illetve nemzetközi beszállítókkal

Elvárások:

  • Rendszerszemlélet
  • "Multitask" feladatvégzés
  • Számítástechnikai affinitás (levelező rendszer, adminisztrációs rendszerek) és ismeretek
  • Eladói véna, jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • Irodai szoftverek kiváló ismerete
  • Angol nyelv alap szintű ismerete
  • Értékesítési tapasztalat
  • Hosszú távú karrier szemlélet, fiatalos agilitással

  • Budapest, X. kerület

Ballai Béla - bela.ballai@trinexus.hu